3. Trzy Żywioły – Festiwal Filmów Świata w Warszawie!

20-22.04.2012, warszawskie Kino Wisła oraz Klub Podróżnik Warszawa jako klub festiwalowy

Trzy dni najlepszych, nagradzanych na światowych festiwalach dokumentów o zmieniającym się świecie, innych kulturach i dalekich podróżach, od piątku do niedzieli (20-22.04) w warszawskim Kinie Wisła w ramach 3. Trzy Żywioły Festiwal Filmów Świata 2012.

Festiwal otworzy spotkanie autorskie z Darkiem Sepioło i jego filmami (wstęp wolny). Przez lata, Darek zajmował się głównie fotografią podwodną, zdobywając uznanie na światowych konkursach fotograficznych i w licznych publikacjach. „Magia wielkiego błękitu – 7 kontynentów“ to cykl filmowy unikalny na skalę światową. Nie powstał bowiem dotychczas dokument tak doskonale oddający piękno podwodnego świata. A w dodatku zrealizowany przez Polaka. Darek zdobył uznanie zdobywając nagrody na prestiżowych konkursach międzynarodowych (w tym dwukrotnie National Geographic).

Klub Podróżnik Warszawa (400 m od Kina Wisła) – jest gospodarzem Klubu Festiwalowego „Trzy Żywioły”; organizatorzy zapraszają do odwiedzin w trakcie trwania festiwalu a także na pofestiwalowe „afterparty” po zakończonych projekcjach (piątek/sobota/niedziela).

Nocleg dla tych spoza Warszawy: Wilson Hostel Warszawa – (400 m od Kina Wisła) – pierwszy eco hostel w Polsce, ciekawe i rekomendowane miejsce noclegu dla osób z poza Warszawy; www.wilsonhostel.pl (budynek, w którym mieści się Klub Podróżnik).

Więcej informacji, w tym pełny program, na stronie organizatora: www.3zywioly.pl.

Bilety:

przedsprzedaż: Bilety.3zywioly.pl

sprzedaż biletów  w kinie Wisła: na 1h przed pierwszym pokazem w piątek/sobotę/niedzielę i w czasie trwania całego festiwalu.

 

20-22.04.2012

Kino Wisła, Plac Wilsona 2, Warszawa

wstęp:

Piątek – wstęp wolny

Bilet na jeden seans: 12 zł

Karnet na sobotę: 40 zł

Karnet na niedzielę: 40 zł

Karnet na całą imprezę 70 zł

za pomocą » 3. Trzy Żywioły – Festiwal Filmów Świata w Warszawie! Klub Podróżnik Warszawa.