Z Polski przez świat do Brazylii, na motocyklu – Volta Ao Mundo

Volta Ao Mundo - Klub Podróżnik Poznań

KLUB PODRÓŻNIK POZNAŃ

Volta Ao Mundo to ujmująca podróż, ciekawa podróż, inna podróż. Cel i sposób bardzo nam się spodobał więc z radością objęliśmy te inicjatywę naszym klubowym Patronatem.

Klub Podróżnik Poznań zaszczycą teraz uczestnicy tej przygody dookoła świata.

Zapraszamy na pokaz zdjęć urozmaicony niezwykłymi historiami z 6-miesięcznej motocyklowej podróży z Polski do Brazylii. Maciek i Łukasz, łącząc swoje pasje w jednym projekcie, w 188dni pokonali 44 tys. km przez 4 kontynenty i 28 krajów. Wyruszyli z Warszawy aby ostatecznie dotrzeć do stolicy brazylijskiej sztuki walki Capoeira – miasta Salvador w stanie Bahia. Salvador to nie tylko Capoeira, ale równiez największy na świecie uliczny karnawał który stał się zwieńczeniem sukcesu!

To będzie specjalna fotograficzna podróż która zachwyci wszystkich – miłośników sportów motorowych, pasjonatów sportów walki i najbardziej wytrawnych ale i początkujących podróżników.

Zapraszamy o 18:00 w gorący niedzielny wieczór.

Plecak – pub podróżniczy

ul.Woźna 13a, Poznan, Poland

Volta Ao Mundo - Klub Podróżnik Poznań