Poznańska Premiera Książki „Swoja Drogą” Tomka Michniewicza

Web

5 czerwca 2014 o 18:30 Klub Podróżnik wraz z Wydawnictwem Otwarte oraz Momo – Love at first bite zapraszają:

Tuż po oficjalnej premierze książki Tomka Michniewicza, mamy niewątpliwą przyjemność zaprosić klubowiczów na spotkanie z tym niezwykłym autorem. 

Będą opowieści, zdjęcia i historie z samej książki i te, które jeszcze pojawić się będą mogły w przyszłości. Wypytamy Tomka o wszystko, a przy okazji będzie możliwość zakupu książki.

Nie może Was tu mnie być:

Momo – Love at first bite – Poznań – 5 czerwca 2014 o 18:30 – Wstęp za darmo!

——-

Tomek Michniewicz: „Zabiorę Cię w dowolne miejsce na świecie, ale decyduj natychmiast”

Znany dziennikarz i podróżnik – Tomasz Michniewicz – zabrał w podróż trzy bliskie osoby w wybrane przez nich miejsca. Jak te wyprawy zmieniły ich życia? Odpowiedź Michniewicz zawarł na kartach swej najnowszej książki.

Trzydziestolatek z korporacji uciekający od codziennej rutyny do afrykańskiej dżungli. Młoda kobieta mierząca się ze swoimi największymi obawami w świecie ortodoksyjnego islamu. Dojrzały mężczyzna, który postanawia wreszcie odwiedzić miejsca, o jakich marzył przez czterdzieści lat.
Historia jak z filmu, która wydarzyła się naprawdę.
Wyprawy na drugi koniec świata zmusiły całą trójkę do konfrontacji z własnymi lękami, złudzeniami i szansami, które zmarnowali. Kim będą po zakończeniu podróży? Wrócą do starego życia czy pójdą inną drogą?

30 kwietnia nakładem Wydawnictwa Otwartego ukazała się książka „Swoją drogą” – długo oczekiwany reportaż autora bestsellerów „Gorączka” i „Samsara”.

To książka o podróżach i zarazem książka-podróż, którą każdy przeżyje inaczej.
Książce towarzyszy niezwykły konkurs: Tomek Michniewicz zabierze w dowolnie wybrane miejsce na świecie osobę, która go do tego przekona. Konkurs wystartował 22 kwietnia.

——

Spotkanie poprowadzi Andrzej Wnęk, założyciel Klubu: Klub Podróżnik

 

michniewicz_plakat_momo